top of page

УВАГА!

Адміністрація гімназії звертається до батьків

Шановні батьки!

В умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України агресор дедалі частіше залучає українських підлітків до злочинної діяльності.Російські спецслужби вербують неповнолітніх на вчинення диверсій через соціальні мережі, зокрема Telegram, WhatsApp, Signal, а також на ігрових інтернет-платформах та інших Інтернет ресурсах.

За винагороду підбурюють підлітків робити написи антиукраїнських гасел в публічних місцях, здійснювати підпали авто українських військових, релейних шаф на залізниці тощо.

Такими злочинними діями російські спецслужби втягують неповнолітніх у протиправну діяльність, залучаючи їх до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, передбачених ст. ст. 111,, 113, 114 Кримінального кодексу України, а також кримінальних правопорушень проти власності, передбачених ст. 194 Кримінального кодексу України.

 

З метою попередження вчинення дітьми кримінальних правопорушень просимо Вас, батьки, контролювати на дитячих телефонах та месенджерах, ноутбуках, планшетах тощо, запровадження обмеження видимості облікового запису дитини для третіх осіб в соціальних мережах, щоб зловмисники не мали можливості запрошувати дитину в анонімні чати тощо.

Випуск 2024

               14 червня  у Бучанській гімназії №2 відбулося

веселе й водночас сумне свято прощання дев'ятикласників з рідною гімназією. На святі лунали слова вдячності вчителям, батькам; звучали пісні, щемливі мелодії у виконанні випускників.

              Щасливого життєвого шляху, наші випускники!

Start Now
photo_2024-07-08_12-53-29.jpg
photo_2024-07-08_12-53-30 (2).jpg

Соціальний проєкт «BRAMA»

БРАМА - це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Мета проєкту – залучення громадськості до активної протидії інформаційній агресії ворога, пропаганді та розповсюдженню фейків у соціальних мережах.

A1a2a3a4

Sphere on Spiral Stairs

Відбулося зарахування дітей до 1-го класу на 2023-2024 навчальний рік

Протягом квітня-травня 2023 року тривав прийом документів на зарахування дітей до першого класу на 2023-2024 навчальний рік.
За результатами першого етапу прийому заяв до 1-го класу Бучанської гімназії № 2 на 2023-2024 навчальний рік було зараховано 17 учнів. 
Вітаємо наших першокласників та повідомляємо, що термін прийому документів продовжено до 15 серпня 2023 року.

unnamed.png
bottom of page