top of page
1660603540_30-kartinkin-net-p-poluprozrachnii-fon-dlya-prezentatsii-kras-38.jpg

День прав людини

День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
З нагоди відзначення цього свята 10 грудня 2021 року в бібліотеці Бучанського НВК № 2 було сформовано виставку літератури, покликаної висвітлити права людини та способи їх захисту. Крім підручників, на виставці представлено підбірку законодавчих та кодифікованих актів з різних галузей вітчизняного права, адже права людини захищаються не тільки Конституцією, а й іншими нормативно-правовими актами. 
Учні не тільки роздивилися представлену літературу і послухали розповідь про права людини та їх захист, а ще й попросили взяти деякі експонати виставки для більш детального вивчення. 
Права людини - це важлива тема для обговорення, тому проведення подібних заходів більше ніж просто необхідне в закладі освіти, який прагне виховати освічених та законослухняних громадян, котрі знатимуть свої права та не порушуватимуть прав оточуючих.

bottom of page