top of page
1660603540_30-kartinkin-net-p-poluprozrachnii-fon-dlya-prezentatsii-kras-38.jpg

Всеукраїнський місячник бібліотек

«У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

     Саме під таким гаслом 1 жовтня розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти Бучанської МТГ, який триватиме до 31 жовтня.

     Його метою є  формування в здобувачів освіти національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України, культивуванню кращих рис української ментальності на засадах наскрізного патріотичного виховання, адже ми живемо в такий час, коли надзвичайно важливо любити свою країну та усвідомлювати, що вона вільна та незалежна. 

   В рамках проведення данного місячника в шкільній бібліотеці Бучанської гімназії № 2 було організовано виставку літератури про історію української державності, традиції та звичаї нашого народу. Важливо пам'ятати, що український народ в своїй історії пройшов багато складних етапів, але зумів зберегти незалежність та свободу.

   Війна, яка триває в нашій країні і торкнулася, мабуть, кожного українця, - це чергове випробування на шляху нашого народу і держави. Але немає жодних сумнівів в тому, що ми вистоїмо, як і раніше. Все обов'язково буде Україна💙💛

bottom of page