top of page
1660603540_30-kartinkin-net-p-poluprozrachnii-fon-dlya-prezentatsii-kras-38.jpg

Підручникам для 5-го класу НУШ бути!

    Міністерство освіти і науки України звернулося до міжнародних організацій по фінансову допомогу на видання підручників, у яких є нагальна потреба, а саме: підручники для 5 класів учням та педагогічним працівникам з навчанням українською мовою та мовами національних меншин закладів загальної середньої освіти загальним накладом 7 516 824 примірники (зокрема, підручники з мов національних меншин та з аудіосупроводом).

    За сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надрукували та доставили підручники з “Математики” для 5 класу загальним накладом 472 440 примірників (100 % замовлення).

    Свої підручники отримала і Бучанська гімназія № 2. Учні 5-го класу, які з першого вересня навчалися за електронними книжками, на цьому тижні, нарешті, отримали друковані примірники підручника з математики. В умовах частих відключень світла цей факт не може не тішити, тому і діти, і вчитель математики більше, ніж просто задоволені.

    Початок заміні електронних підручників друкованими вже покладено, тому учні та вчителі в очікуванні наступних тиражів, а поки працюємо у вже звичному для нас  режиимі - електронному.

зображення_viber_2023-02-08_10-18-33-577.jpg
bottom of page