top of page

Вибір підручників для 1-го класу

    Конкурсний відбір посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (1 клас) здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням посібників для Нової української школи з предметів вивчення та інтегрованих курсів згідно з переліком, який затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 02 жовтня 2023 року №1183.

      Електронні версії оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу конкурсу надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», були розміщені в Репозитарії до початку проведення II етапу конкурсу.

     Вчителі у визначені терміни мали ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, що розміщені в Репозитарії, і надати пропозиції керівнику закладу освіти для прийняття рішення щодо вибору підручників за кожною назвою підручників, які пропонуються для використання в цьому закладі освіти.

     На підставі поданих пропозицій щодо вибору підручників та посібників було проведено засідання педагогічної ради Бучанської гімназії № 2, на якому затвердили остаточний вибір підручників, про що було складено відповідний протокол із зазначенням вчителів, які безпосередній здійснили цей вибір, та переліку обраних підручників.

      З метою відкритості та прозорості процедури вибору підручників та згідно вимог проведення Конкурсу публікуємо зазначений протокол на офіційному вебсайті закладу.

photo_2023-03-11_13-19-58.jpg
bottom of page