top of page

Вибір підручників для 6-го класу

      Відповідно до наказу МОН від 30.09.2022 №870 (зі змінами) у березні стартував І етап конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників (5 та 6 класи). Цей процес є дуже відповідальним, адже в результаті школа має отримати якісний та ефективний навчальний інструмент.

      Електронні версії оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу конкурсу надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», були розміщені в Репозитарії до початку проведення II етапу конкурсу.

     Вчителі у визначені терміни мали ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, що розміщені в Репозитарії, і надати пропозиції керівнику закладу освіти для прийняття рішення щодо вибору підручників за кожною назвою підручників, які пропонуються для використання в цьому закладі освіти.

     На підставі поданих пропозицій щодо вибору підручників та посібників було проведено засідання педагогічної ради Бучанської гімназії № 2, на якому затвердили остаточний вибір підручників, про що було складено відповідний протокол із зазначенням вчителів, які безпосередній здійснили цей вибір, та переліку обраних підручників.

      З метою відкритості та прозорості процедури вибору підручників та згідно вимог проведення Конкурсу публікуємо зазначений протокол на офіційному вебсайті закладу.

photo_2023-04-12_13-24-16.jpg
bottom of page